Osiągnięcia bloga

Chętnie obejmę książkę patronatem. W tej sprawie proszę pisać na maila ZaczytanywKsiazkach@wp.pl

Z mojej strony oferuję:

- rzetelnej recenzji
- zamieszczenie informacji na blogu oraz jego fan-page'u
- wywiadu z autorem (opcjonalnie)
- zorganizowania konkursu
- jeśli dostanę zakładki, będę je mógł zanieść do księgarń, które są w moim mieście, by rozdawały klientom przy zakupie jakiejś książki bądź sam je roznosić po mieście (opcjonalnie)

Oczekuję:

- otrzymania książki do recenzji
- umieszczenie loga bloga Zaczytany w Książkach z tyłu na okładce
- umieszczenie fragmentu recenzji na okładce wraz z linkiem do niej (opcjonalnie)
PATRONATY:

__________________________________________________________________________________________________________


Dorian miał wszystko – młodą i piękną żonę, dom w dobrej dzielnicy Jarocina, zdolnego syna, udany seks, ciekawą pracę i poukładane życie.

Nagle jego świat legł w gruzach – runęło wszystko, co do tej pory było dla niego ważne. I nie spowodował tego żaden kataklizm, a samospełniające się wizje, które wtargnęły w jego uporządkowany świat.

Spokojny dotąd mężczyzna uwikłany zostaje w pasmo nieprzewidzianych sytuacji, które zapowiadają tragedię. Co z tym wszystkim ma wspólnego kobieta w czerwonej sukni?Recenzja – TU
Wywiad – TU

* Źródło – strona wydawnictwa 

__________________________________________________________________________________________________________


źródło

To zbiór 15 (inspirowanych snami) opowiadań grozy. W projekcie uczestniczyło 11 autorów, 1 ilustratorka oraz inicjator projektu: Łukasz Kiełbasa, którego sny stały się podstawą fabularną do opowiadań. Wkraczając do świata Horroru na Roztoczu 2, jednocześnie wkraczasz w otchłań obcej psychiki.

Każdej z opowieści zawartych w tej książce pomysłodawca projektu doświadczył w swoich snach.
  
Recenzja – TU

* Źródło – okładka
__________________________________________________________________________________________________________


źródło

Kryminał i horror w jednym. Fascynująca opowieść z nieoczekiwanym zakończeniem.


Zamek kryjący mrożącą krew w żyłach historię i to niejedną. Wszystko zaczęło się w średniowieczu. Nagle zamczysko zmienia właściciela, który jest z piekła rodem, nie prezentuje sobą nic z ludzkich zachowań. To początek zła, jakie ma miejsce w tym zamczysku. Są tu duchy i dziwne niespodziewane śmierci i wypadki. Dziecko o imieniu Bobuś nagle wyskakuje z wieży i umiera. Zaraz po nim umiera jego matka. W zamku pojawia się policja. Inspektor i jego zastępca mają pełne ręce roboty. Są sceptykami w sprawie duchów, ale do czasu… Jest rok 1934.


Jest mroczno, zamek i mnóstwo zawiłości w historii rodziny. Straszny jest grobowiec rodzinny, z którego wychodzą duchy. Pojawiają się one też w zamku, a z lochów, do których nikt ze współczesnych mieszkańców nie chce wejść dobiegają hałasy Do tego część zamku jest zakazana dla mieszkańców — nie wolno im tam wchodzić, komnaty są pozamykane. Historia zaczyna się w momencie, kiedy umiera senior rodu. Zawezwany przez niego z Francji syn z niechęcią, ale za namową swojej francuskiej żony przyjeżdża wraz z rodziną. Nie może opuścić dworzyszcza po śmierci ojca, bo pojawiają się nieznani członkowie rodziny w oczekiwaniu na spadek. Inspektor Wolski ze swoim zastępcą nie narzekają na brak atrakcji, prawie w ogóle nie opuszczając zamku. Inspektor nie dał się zwieźć duchom i opowieściom. Twierdził, że śmierć Bobusia to było morderstwo, a nie wypadek. Potem okazało się, że takich „wypadków” było znacznie więcej i były dziełem jednej osoby.

Recenzja – TU

* Źródło – strona wydawnictwa

__________________________________________________________________________________________________________


źródło
Życie mieszańca nie jest łatwe. Najlepszym tego dowodem jest Drasan, bohater „Smoczej krwi”. Historia w stylu fantasy, w której pojawiają się istoty znane nam z innych tego typu powieści, współżyjące w Lineland na równi z ludźmi. Mowa tu o jednorożcach, smokach i elfach. W niniejszym dziele żadna z tych nacji nie jest jednak dobra. Wyjątek stanowi Drasan, książę wychowany na królewskim dworze Sheardon, półkrwi smok. Czarownica Dhalia dąży do podporządkowania sobie najsilniejszych mocarzy, posiadających niezwykłe uzdolnienia, a jest kobietą niespotykanej i zniewalającej wręcz urody. Wszyscy służący jej mężczyźni ulegali jej urokowi i z czasem stawali się okrutni na wzór swej pani. Tak było ze smokiem Gaenorem, ostatnim ze swojej starożytnej rasy. Na jej usługach pozostaje też Boris, krwiożerczy wilkołak, absolutny psychopata czerpiący przyjemność z zabijania.
Mieszaniec, Drasan, też znalazł się w sferze zainteresowań krwiożerczej i żądnej władzy czarownicy. Walka idzie o śmierć i życie nie tylko Drasana, ale też i jego najbliższych i przyjaciół. 


 Recenzja – WKRÓTCE

* Źródło – Lubimy Czytać

_________________________________________________________________________________________________


BLURBY:

Książka Czerwień Obłędu
Książka Zaginięcie (Z góry przepraszam za jakość)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli przeczytałeś, oceń.