niedziela, 2 sierpnia 2015

Konkurs nr 7 (zakończony)

I znów konkurs. Tym razem nagrodę ufundowało Wydawnictwo Zielona Sowa, które bardzo dziękuję za hojność. Do wygrania są 3 książki (1 osoba = 1 książka). Oto one:      


     


Formularz zgłoszeniowy:

Zgłaszam się!
E-mail:
Obserwuję bloga jako:
Lubię fanpage bloga jako:
Odpowiedź konkursowa:
Wybieram (1 książkę):

Pytanie konkursowe brzmi:

Dlaczego lubisz czytać młodzieżówki?


Konkurs kończy się 9.08 o godzinie 15:00. Zwycięzcy zostaną wyłonieniu do 7 dni po skończeniu się konkursu.

Powodzenia!


Regulamin konkursu:
1. Nagrody ufundowało Wydawnictwo Zielona Sowa
2. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu uzupełnić powyższy formularz zgłoszeniowy
3. W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby zamieszkałe na terenie Polski
4. Zwycięzca zostanie wybrany przeze mnie;

11 komentarzy:

 1. Zgłaszam się!
  E-mail: patrycja.dorotka@gmail.com
  Obserwuję jako: Patrycja Waniek
  Lubię na FB jako: Magia Książek
  Wybieram: "Córka zjadaczki grzechów"

  Odpowiedź:
  Mogłabym ją streścić w jednym zdaniu: Uwielbiam książki młodzieżowe, gdyż sama jest młodzieżą. Co prawda nie rocznikowo, gdyż od niedawna powiększyłam grono osób w naszym kraju uznawanych za dorosłych, jednak mentalnie wciąż jestem młodzieżą.
  Cenię różnorodność tematów, jakie wybierają pisarze młodzieżowi. Dla dorosłych na napiszę się już w tak prostym stylu, z takim polotem, lekkością. Książki młodzieżowe są dla ludzi z otwartym umysłem, który potrafią przełknąć pewnie nieścisłości i cieszyć się fantazyjnym światem twórców. Powieści młodzieżowe mają masę barw, są różnorodne i często tak oryginalne, że czuję podziw do twórcy, że na coś takiego wpadł.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się!
  E-mail: werona4404@gmail.com
  Obserwuję jako: Veronica Aksji Undertaker
  Wybieram: Itch Simon Mayo
  Odpowiedź:
  *od razu wybacz mi za jakiekolwiek błędy,pisanie wyłącznie na teleonie jest dobijające*
  W sumie połowa moich książek to młodzieżówki może dlatego że sama jestem nastolatką.Bardzo podoba mi się w nich świat jaki przestawił autor bądź jak to często bywa autorka.W książkach pisanych przez kobiety zawsze znajdzie się jakiś bohater męski który okrzyknę mianem ideału.Uwielbiam w nich także humor który mnie rozbraja.Ponieważ są to książki młodzieżowe może towarzyszyć im jakiś morał,który może być dla każdego pouczający.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  E-mail: agnieszka.deja@o2.pl
  Obserwuję jako Agnieszka D.
  Lubię jako Agnieszka Deja
  Wybieram "Córka zjadaczki grzechów"
  Lubię czytać młodzieżówki, ponieważ za moich czasów nie było ich zbyt wiele - książki były albo dla nastolatków do 14 lat albo dla starszych, a ja w żadnej kategorii nie czułam się za dobrze, dlatego teraz nadrabiam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  E-mail: olgitarose@o2.pl
  Obserwuję jako: Ola Z
  Lubię fanpage bloga jako: Ola Zadorożna
  Wybieram: Saga Ognia i Wody. Wielki błękit

  Lubię czytać młodzieżówki, ponieważ takie książki zwykle napisane są prostym stylem, który zresztą bardzo lubię. Takie powieści są także lekkie i co za tym idzie - szybko się je czyta. To najczęściej w młodzieżówkach bohaterowie utożsamiają się ze mną, a akcja szybko pędzi i nie ma raczej nudnych momentów. Właśnie za to je uwielbiam :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!
  E-mail: kmka1296@gmail.com
  Obserwuję bloga jako: Claudia Ann
  Lubię fanpage bloga jako: Klaudia M.
  Odpowiedź konkursowa: Czytam młodzieżówki z wielu powodów. A oto kilka z nich:
  1. Nie interesują mnie losy kobiet po drugim, czy trzecim rozwodzie. Nie mam zamiaru czytać o mężatkach z dziećmi. Ja po prosu chcę poznać świat osób takich, jak ja, które jeszcze mają te swoje naście lat i zmagają się z problemami stosownymi do swojego wieku.
  2. Jestem wielkim molem książkowym, dla którego czytanie jest niemal tak ważne jak oddychanie, dlatego też zwykle czytam to, co najbardziej lubię, a młodzieżówki należą do jednego z moich ulubionych gatunków.
  3. Tak się składa, że jestem wielką fangirl, a one znane są ze związków z fikcyjnymi bohaterami. Dla mnie najważniejsze jest, by taka postać była mniej więcej w moim wieku. Może to nieco dziwne, ale fangirl takie po prostu są :)
  4. Czytam młodzieżówki dlatego, że chyba żaden gatunek nie jest aż tak różnorodny. Każdy w nim może znaleźć to, co tylko chce. Od paranormalnych zdarzeń, przez nadzwyczajne umiejętności, aż po katastrofalne wizje świata. Tu pomysły chyba nigdy się nie skończą.
  5. Najlepsze jest to, że ten gatunek charakteryzuje się lekkością. Młodzieżówki nie są wymagające, mogą być idealne na odstresowanie. A poza tym tak wciągają, że nie jeden mól książkowy jest gotowy zarwać dla nich noc.
  Wybieram: Córka zjadaczki grzechów

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się!
  E-mail: zaczytana_dolina@interia.pl
  Obserwuję bloga jako: Marta T.
  Lubię fanpage bloga jako: Marta Tadych
  Odpowiedź konkursowa:
  Czytam młodzieżówki, bo sporo im zawdzięczam. Na dobre w książkach zakochałam się dopiero po studiach. Wcześniej, o zgrozo, uważałam czytanie najczęściej za nudne zajęcie. To właśnie jedna z młodzieżówek uświadomiła mi, że książki to naprawdę coś wartego uwagi. To dzięki młodzieżówkom otworzyłam się na wspaniały świat literatury i będę je za to kochała dozgonnie. Lubię je czytać, bo chcę nadrobić stracony czas, a w tematyce powieści młodzieżowych można przebierać do woli i zawsze znajdzie się coś ciekawego. Nie czytałam ich wtedy, kiedy miałam te naście lat, więc robię to teraz.
  Wybieram: "Córka zjadaczki grzechów"

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się :)
  mail: dominika.justyna@poczta.onet.pl
  obserwuję bloga jako: Doomisia♥
  Lubię fanpage jako: Dominika K.
  Odpowiedź: Młodzieżówka to dość uniwersalny gatunek, czytają go obie płci, na dodatek w różnym wieku pewnie. Ja jako osoba reprezentująca grono młodzieży, z całą pewnością mogę powiedzieć, że czytam młodzieżówki, ponieważ są skierowane właśnie do mnie. Nastoletnie osoby najlepiej rozumieją pewnie problemy sercowe, przynależnościowe i każde inne dotyczące bohaterów. Ale każdy miał kiedyś te naście lat i w jakimś, nawet najmniejszym stopniu lubi wrócić to tych świetnych czasów. Młodzieżówki mnie odprężają i pozwalają zanurzyć się w tym świecie. I nie sądzę bym szybko z nich wyrosła ;)

  Wybieram: "Córka zjadaczki grzechów"

  OdpowiedzUsuń

Jeśli przeczytałeś, oceń.